Trotse sponsor Sparta Rotterdam

Met Trots kunnen wij melden dat CDNZ de wedstrijdbroeksponsor is van Sparta Rotterdam.

Sparta Rotterdam heeft met Cadenaz Printmanagement overeenstemming bereikt over een contract voor één seizoen waarbij Cadenaz toetreedt als wedstrijdbroeksponsor. De broekspijp van het wedstrijdtenue zal worden voorzien van het CDNZ-logo. 

Namens Cadenaz reageert directeur Chef Blancke: “Het gevoel van Cadenaz naar Sparta Rotterdam is erg sterk. Het maakt ons zeer trots om ons logo CDNZ op de wedstrijdbroek te mogen presenteren. Deze verbondenheid met Sparta staat voor een sterke regionale focus van onze dienstverlening naast de bestaande nationale en internationale relaties.”

Lees verder het persbericht van Sparta Rotterdam.

Chef Blancke (CDNZ) drukt de hand met directeur Manfred Laros. (Foto: Carla Vos)

Chef Blancke (CDNZ) drukt de hand met directeur Manfred Laros. (Foto: Carla Vos)