WIJ MAKEN STERKE CREATIEVE CONCEPTEN DIE WERKEN EN ZORGEN VOOR GROEI. SAMEN WERKEN IS SAMEN GROEIEN

 

ONZE MISSIE… Onze verrassende en krachtige concepten zorgen voor een optimaal resultaat. Onze klanten zijn retailers, theaters en bedrijven die onderscheidend willen zijn. Hier geldt dat we volledige ondersteuning bieden. Vanaf concept en ontwerp tot aan realisatie en montage. We gaan graag het gesprek met je aan. Sterker nog we willen de diepte in om tot de kern te komen van jouw vraag. Spannende uitdagingen over branding, strategy en experiences die jouw merk of product maken,


“Instore acties voor landelijke retailer, donderdagmiddag bestanden, dinsdag in 600 filialen! Complete winkelpakketten bestaande uit diverse drukwerk en kunststof items als: posters, plafondhangers, flyers, schapstroken, raamstickers en raamstreamers.”
— Prenatal